So Han Vưong ( Güncel Full Kurullum Anlatım ) (3 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 96
  • Görüntülenme : 26K

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bunu İçin Gidip Sunucumu Aldın Yoksa Kendi Bilgisayarınımı Sunucu yaptın

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bunu İçin Gidip Sunucumu Aldın Yoksa Kendi Bilgisayarınımı Sunucu yaptın
Kendi bilgisayarınızı sunucu yapma imkanınız var hocam ama oyun sadece sizin bilgisayarınız açıkken aktif oluyor.Eğer ciddi bir proje düşünüyor iseniz hepinize yardımcı olabilirim scripti yazın türkçeleştirmiştim nasıl türkçeleştirileceğini felan biliyorum

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kendi bilgisayarınızı sunucu yapma imkanınız var hocam ama oyun sadece sizin bilgisayarınız açıkken aktif oluyor.Eğer ciddi bir proje düşünüyor iseniz hepinize yardımcı olabilirim scripti yazın türkçeleştirmiştim nasıl türkçeleştirileceğini felan biliyorum

Hocam Benim Elimde Uygun Fiyata Aldığım Bir FPSMMORG oYUNU Var Landmass Diye Ama oyunu bir türlü Kuramıyorum Bi Yardım Edermisin Zaten Oyun Script Kısmında Konu Açtım Kurulumu anlatıyor ama pek fazla birşey anlamadım ve söylediği bir çok dosya sanırım yok

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
emegine saglık tşkurler...

nevfell

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam merhaba Sunucu ve Tasarım hizmeti veriyorumda bunu vpsye kurcamda sorunsuzmu acaba ciddi bir proje planlıyorum yardımcı olurmusunuz ? Veya full türkçeleştirilmiş %0 bug sorunsuz Legend online tarzında immortal king tarzında oyunlar arıyorum ücretli.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kesinlikle VDS kullanın.Ayrıca bu oyunlarda gm yetkileri yok.Oyun motoruda olmadığı için elle item ekleme işlemi yapmak için birçok dosyayı düzenlemeniz gerekecek.Türkçe yapma kavramını çözdüm ama ben

boran12322

Üye
Katıldı
Kredi
0
Beyler bu oyunda yardım edebilicek biri varsa vds felan kiralıyıcam .com lu site ortak olarak alırım bilgili biri varsa buna benzer oyunlarda olabilir legends online veya first blood tarzı oyunlar olabilir!

Katıldı
Kredi
0
ya server dosyası kısa yol olarak gösteriyor onu nasıl bat dosyası yapıcağım biri ayrıntılı anlata bilirse sevinirim :D vay arkadaş sorunu olmayan bir dosya ile karşılaşmadım ya şak diğe acılan veya çalışan bu nedir D:SA DAS şimdiden ALLAH razı olsun yardımcı olucak kişiye.
gWWg55.png

Moderatör tarafindan son düzenleme :
Katıldı
Kredi
0
cevap bekliyore :D

Vexare

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba, öncelikle paylaştığınız bu güzel script için teşekkür ediyorum.

Herhangi bir kaynakta bu scriptin yasal olarak dağıtıldığı söz konusu mu acaba merak ettim. Çünkü bu oyunu geliştirip bir yerlere getirdikten sonra böyle bir sıkıntıyla karşılaşmayı kimse istemez, teşekkürler / saygılar.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
790
Merhaba, öncelikle paylaştığınız bu güzel script için teşekkür ediyorum.

Herhangi bir kaynakta bu scriptin yasal olarak dağıtıldığı söz konusu mu acaba merak ettim. Çünkü bu oyunu geliştirip bir yerlere getirdikten sonra böyle bir sıkıntıyla karşılaşmayı kimse istemez, teşekkürler / saygılar.

Ko ve metin2 gibi dusunun.Onlarda problem cikmiyor.Bunda da zannetmiyorum cikacagini

pekmezvar

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ko ve metin2 gibi dusunun.Onlarda problem cikmiyor.Bunda da zannetmiyorum cikacagini

S.a hocam konuya bir baktımda dedikleri gibi server2 kısayol olarak duruyor ve kısayolun dosyasıda ortalıkta yok(en azından öyle diyor)
bununla ilgili bir şey denmemiş ve türkçeleştirme var denmiş o kadar ama sadece yazıda belirtilmiş işlevde kimse yok elinizde bunlarla ilgili bir şey varmıdır;?

birde server1 i açlıştırınca cmd ekranı geliyor sırayla gateserver db server vs vs açıyor cmd ekranında fakat sonra sırayla kapanıyorlar

Moderatör tarafindan son düzenleme :

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben kurdum arkadaşlar Paylaşımın için teşekkür ederim dostum bu arada.
Oyun giriş kayıt için
TURKMAXi
Kayıttan sonra oyuna yönlenmede sıkıntı var onu ayarlarım
http://185.82.221.132/gameload/game.php?serverid=1
giriş yaptıktan sonra bu adresi yapıştırın tarayıcınıza oyuna başlayın.

Türkçeleştirmeden önce başlangıçtaki market parasını düzenlemek gerekli :D
Sonrasında Gerisi gelir ben bu oyun üzerinde çalışmaya başlayacagım canlı kanlı oynamak isteyen buyursun benden demosunu görsün.
Klasik oto hareketli görevli oyun ama güzelleşebilir :D

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben kurdum arkadaşlar Paylaşımın için teşekkür ederim dostum bu arada.
Oyun giriş kayıt için
TURKMAXi
Kayıttan sonra oyuna yönlenmede sıkıntı var onu ayarlarım
http://185.82.221.132/gameload/game.php?serverid=1
giriş yaptıktan sonra bu adresi yapıştırın tarayıcınıza oyuna başlayın.

Türkçeleştirmeden önce başlangıçtaki market parasını düzenlemek gerekli :D
Sonrasında Gerisi gelir ben bu oyun üzerinde çalışmaya başlayacagım canlı kanlı oynamak isteyen buyursun benden demosunu görsün.
Klasik oto hareketli görevli oyun ama güzelleşebilir :D

Beyler türkçeleştirmek için navicatten mysql bağlanıp orda tek tek bin tane şeyi değiştirmek gerekiyor :D
Oyun şöyle sen oynamasan bile görevleri bile otomatik kabul ediyor.
Kendi kendine bunu yazarken bile level alıyor :D
200 lwl e kadar yaratıklar var hatta fazlası vardır bilmiyorum oyun sistemi çöp olmasa çok güzel aslında .
Çeviri yapabilirim ama neyin nerde oldugu o kadar karmaşıkki bide üstüne wietnamcamı çincemi ne kelimeye benzer bin tane kelime var bulamıyorsun :D

wilddeath

Üye
Katıldı
Kredi
0
İyide seviye zorluklarını İtem basmalarini hersey ayarlamanız lazım

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
İyide seviye zorluklarını İtem basmalarini hersey ayarlamanız lazım

rOvYp4.jpg

İtem basma npc adları + karakter zorluklarını başlangıçta 999999 altın ile başlıyor + market işlerini ayarlayıp üzerine tüm item ve sınıfların şeyleri dğeişecek
Mob isimleri ve görev textlerini saymıyorum bile sana :D
1 kişi buun 1 yılda bitiremez türkçeleştirmeyi :D

Bi bulsam aslında ucunu seri seri 5 maplık görev kısmını editleyebilirim ama bulamadım işin ucu nerde bu görev yazıları vb :D

wilddeath

Üye
Katıldı
Kredi
0
Haklisin zor iş bu buyuk ihtimal pvp sunucusu sıfırdan ayarladım ama nasıl

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Haklisin zor iş bu buyuk ihtimal pvp sunucusu sıfırdan ayarladım ama nasıl ******************

PVP Olarak açılabilir de konu şu skillerin karşılığı farklı
mesela databasede çince yazıyor oyunda farklı birşey yazıyor çevirip önce çevirinin altındakini bide ayarlamak lazım

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Demoyu kapattım arkadaşlar.
Oyun dilini çevirmek ömür ister ama oyun sorunsuz çalışmakta tekrardan teşekkürler paylaşım için

wilddeath

Üye
Katıldı
Kredi
0
benim daha once ultima online diye oyun sunucum vardı. butun vendorların ayrı ayrı dosyaları binlerce dosyası vardı. tek tek dosyaları acıp bakman lazım her gordugun yazıyı tek tek editlemen lazım

Bu konuyı kimler okuyor