Windows 10 Ücretsiz Olacak. (1 İzleyici)

• Thread starter fratgk
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 0
  • Görüntülenme : 863
F

fratgk

Windows 10′ nun Ücretsiz Olarak Yayınlanması Planlanıyor.

Microsoft diğer işletim sistemlerini ortadan kaldırmak silebilmek için hareketli bir çalışma içerisinde olduğu biliniyor. Windows 10 ile imajını tazelemek isteyen Microsoft Internet Explorer’ i kaldırıp Spartan isimli web tarayıcısını da piyasaya süreceğini açıkladı.

Microsoft büyük planlar içerisinde ki diğer işletim sistemlerini ortadan kaldırmak için elinden geleni ardına koymayacak. Microsoft şirketinden gelen açıklamaya göre Windows 10 işletim sistemi tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Ne kadar korsan ve ya sahte işletim sistemini kursalar da orijinal bir şekilde ücretsiz olarak güncelleme, yükseltme yapılabilecek. Daha çok Microsoft hem orijinal hem de korsan kullanıcılar için çözüm arayışı içerisinde çünkü Microsoft’tan yapılan açıklamaya göre Windows 10’a orijinal bir Windows’tan yükseltme yapmanın ilk yıl için ücretsiz olacağını belirtmişti. Orijinal kullanıcılarının tepkisini çekmek istemeyen Microsoft bu projenin ayrıntılarını ilerleyen zamanlarda açıklayacaktır.

Devamını Oku

Kaynak: http://fratgk.com/guncel/windows-10-ucretsiz-olacak.html

Kaynak gösterilmek şartıyla " fratgk.com " site içeriğinden özgürce faydalanılabilir.

Bu konuyı kimler okuyor