Xmine madencilik ödeme kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Xmine madencilik ödeme kanıtlı

Yeni bir madencilik sitesi daha xmine, site 28.06.2016 da açıldı, cloud mining yani bulut madencilik sitesi.
Sitede kazım gücü alarak Bitcoin üretmeye başlayabilirsiniz, isterseniz Litecoin, Dogecoin, USD üretebilirsiniz.

E87TfB7.png

Siteye üye olduktan sonra 5 Xcloud kazım gücü (bonus) hediye olarak bedava geliyor. Hiç para yatırmadan bitcoin
kazanabilirsiniz. Başlangıçta size hediye olarak verilen 5 Xcloud ile mining İşlemcilerinden birini çalıştırarak
Bitcoin, Litecoin, Dogecoin vs.. üretebilirsiniz. Mining işlemciyi çalıştırmak için seçtiğimiz işlemcinin
yanındaki "Obtain" a tıklamamız gereklidir.

6HP4yWM.png

Xmine de siteye her gün giriş yaparsanız ödüllendiriliyorsunuz.!
Sitenin güzel bir yanı 48 saatte bir 'present' kısmına basarak maden veya üretim gücü olarak hediyeler kazanıyorsunuz.
Yatırımınız yükseldikçe zaman kısalıyor, örneğin 0.1$ payeer,den yatırım ile 24 saatte bir hediye kazanılacak.
Yaptığımız yatırıma bağlı olarak düşüyor.. Yatırım yaparsanız veya üretim gücünüz artarsa hediye kazanma süreniz
3 saate bire kadar düşüyor. Present yazan yerden şansınızı deneyebilirsiniz.

SCz0Eul.png

Financial transactions yazan yerde 3 seçenek var
Deposit siteye para yatıracağınız zaman. Payeer yazan yere tıklarsanız diğer seçenekleride görebilirsiniz.

pHMCmbL.png

Output para cekeceginiz zaman yani withdraw diyebiliriz.

2gT1urW.png

Exchange buradan kazandığımız dogecoinleri veya bitcoinleri Xcloud,a çevirerek kazım gücünüzü yükseltmiş olursunuz.

WIIMU3N.png

Partnership program yazan yerden banner ve referans linklerinizi görebilirsiniz.
Referans kazanç %10 refiniz yatırım yaptığında sizede %10 komisyon gelir.

Xmine ödeme BTC 0.0246 - $14.48 13.08.2016
ZXZ5IqH.png

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
https://xmine.org/registration/?referal=32617

Refsiz Link:
https://xmine.org

Geniş Anlatım Altta
Xmine bulut madencilik - Popüler Yatırım Siteleri

Bol Kazançlar Dilerim

Bu konuyı kimler okuyor