Yeni projem Xnova geliştirmeler devam ediyor :) (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
Eski hali
qWbrdW.png

Yeni hali
5QgBNq.png

Galaksi sisteminin eski hali
gWqBbR.png

Galaksi sisteminin yeni hali
G0Bl46.png

Ek olarak market bölümü eklicem ordan ham madde takası yapa bilicek oyuncular kendi aralarında filo satışı filanda olcak gemi alıp sata bilinicek :) yorumlarınızı bekliyorum.

selmanpasa

Üye
Katıldı
Kredi
0
hey maşallah tebrik ederim üstadım gayet güzel bir oyu olacak gibi. tavsiye ederiz etrafımıza da ellerinize sağlık :) oyunu nasıl geliştirdiğinizi ve alt yapısını merak ediyorum işin aslında. bana özelden bilgi verebilir misiniz bu konuda

Katıldı
Kredi
0
scriptleri birbirine karıştırıyorum :D onun dosyasının ona öbürünkini ona derken hepsinden bişiler ala ala böle oluyore

Katıldı
Kredi
0
başarılar

Moderatör tarafindan son düzenleme :

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
kardeş oyun bittimi :D bittiyse birşey sorucam

EyupReis

Üye
Katıldı
Kredi
0

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
hocam eğer bittiyse :D cevap yazarmısın :D seviyoruz senı

Katıldı
Kredi
0
Askerdeyim arkadaşlar geldiğimde projeye kaldığım yerden devam edeceğim 2d savaş similasyonu ekledim herhangi bir gezene saldirdinizda uzay boşluğunda gemilerin ilerleme hızı kalan saati ve gezene saldirdinizda vurdunuz hasar gezegen cani ve patlamalar gözüküyor şafak çok malesef 180 günüm kaldı

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
kardeşim hayırlı teskereler 180 gun az sabret :) gerçi biz 7 sene oldu yapalı :) askerlik gunlerını doya doya gecır 1 kere gıdıyorsun hayırlısıyla askerlıgını yap don beklıyoruz :) seni

Katıldı
Kredi
0
Teşekkür ederim

Bu konuyı kimler okuyor