Öneri Pokemon Hellfire Online Oyun Scripti (1 İzleyici)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Pokemon Helios Online Oyun Scripti

Selamun Aleykum Arkadaşlar Elimde Bulunan Pokemon Helios Scriptini Forumumuzda Yararlı 20 paylaşım yapanlara ücretsiz verecegim.
Script test edilmemiştir!

SCRİPTTEN GÖRSELLER:
maxresdefault.jpg
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg
maxresdefault.jpg

Moderatör tarafindan son düzenleme :

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Foruma Katkısı Olana Direk Veririm kardeşim :))

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bence de gayet mantıklı.20 paylaşım için ideal....

S

selipro

Foruma Katkısı Olana Direk Veririm kardeşim :))

foruma katkısı olanlar sayılıdır ve bellidir. Googlede index yer alıyor ve gelen insan konuya bakıyır, indirme yok gidiyor ve geri gelmeme oranı %30-40 dır ve bu oran cok yüksektir.
Ama forumdan yararlanan birisi bir sonraki aramasında bura ilgili bir sonuc buldugunda hiç tereddüt etmeden gelecektir. Daha da önemlisi her hangi bir sorunla karsılastıgı taktirde üyemiz olup bizlerden yardım isteyecektir. bunları göz önünde bulundurmak gerekiyor bence.

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
foruma katkısı olanlar sayılıdır ve bellidir. Googlede index yer alıyor ve gelen insan konuya bakıyır, indirme yok gidiyor ve geri gelmeme oranı %30-40 dır ve bu oran cok yüksektir.
Ama forumdan yararlanan birisi bir sonraki aramasında bura ilgili bir sonuc buldugunda hiç tereddüt etmeden gelecektir. Daha da önemlisi her hangi bir sorunla karsılastıgı taktirde üyemiz olup bizlerden yardım isteyecektir. bunları göz önünde bulundurmak gerekiyor bence.
sende haklısın kardesim ama parayla satmıyoruz sonucta bilgisi oldugu konuyu paylaşıp hem insanlara yardımcı olur hemde kendi için bişiler yapmış olur onu düşünerekten böyle konu açtım :)

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
güzel paylaşım hocam devamını bekliyorum.

Bu konuyı kimler okuyor