CleverBux Ptc / Gpt Ödeme Kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
CleverBux Ptc / Gpt Ödeme Kanıtlı

Cleverbux internetten reklam tıklayarak ve çeşitli görevler yaparak kazanabileceğiniz bir ptc sitesidir.
1 yıldır düzenli ödemelerini yapıyor, güvenilir sitelerden diyebiliriz. Üye olduktan sonra isterseniz üyelik yükseltip
ardından ref kiralayarak kazanabilirsiniz.. CleverBux da yatırım yapmadanda kolayca kazanabilirsiniz.
Eski bir ptc ci olarak şu anda güvenebileceğimiz sabit ödeyen sitelerden birini seçtim, siteden her türlü kazanabilirsiniz.
İster yatırım yaparak kazanın isterseniz hiç yatırımsız altta bahsettiğim kazanç imkanlarından yararlanabilirsiniz.

EVZBsbZ.png

Günlük çıkan ptc reklamları 0,05 lik 4 tane ve 20 tane $0.0001 lik, yani ortalama kazanç $0,04 dolar.
Arkadslar $0.04 sadece ptc den geliyor. PTC, anket, video izleme ve daha onlarca farklı kazanç imkanları var. Bu sitede
kazancınızın miktarını sizin performansınız belirler.. Bunlardan en kazançlısı MinuteStaff yazan yer, en iyi kazancı buradan yapıyoruz.
Buradaki tıklamaların değeri ($0.02) sayfayı yeniledikçe 2 - 3 er tane reklam geliyor. MinuteStaff bölümününden nasıl kazanılıyor
detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ben ödemeyi payzadan çektim ama siz paypal veya diğerlerinden çekebilirsiniz.
CleverBux Ödeme $1.91 - 19.01.2016
29hk1JQ.png

En az ödeme tutarı: $2
Ödemeler: Paypal, payza, perfect money, bitcoin
Premium Özellikleri ve Ücreti:golden 75 ultimate 700 $

Üye olmak için alttaki lnke tıklayınız
CleverBux

Refsiz Link
CleverBux

Detaylı bilgi altta
CleverBux Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Bol Kazançlar Dilerim