Sorum Var Google Sites - Natro Yardım (1 İzleyici)

kod1923

Üye
Katıldı
Kredi
25
Bu yaz google sites üzerinden site açtım ve google domains üzerinden domain alarak hosting olmadan sitemi yayınlamıştım. Ancak şuan google domains başka bir firmaya devredildiği için domainimi natro üzerinden aldım. Şuan sitem ile domaini bağlayamıyorum. Cloudflare kullandım bunun için ama yine işin içinden çıkamadım. Bu konuda bana yardımcı olacak var mı ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Domain transfer şifresini aldiysaniz natroya gecisi 1 hafta icerisinde olur

kod1923

Üye
Katıldı
Kredi
25
Domain transfer şifresini aldiysaniz natroya gecisi 1 hafta icerisinde olur
Eksik anlattım galiba ikisi farklı şuan yeni bir domain aldım natrodan bunu google sites üzerinden yaptığım siteme bağlamak istiyorum. Orada bahsetmek istediğim bunu eskiden google domains üzerinden yapabiliyorduk

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Eksik anlattım galiba ikisi farklı şuan yeni bir domain aldım natrodan bunu google sites üzerinden yaptığım siteme bağlamak istiyorum. Orada bahsetmek istediğim bunu eskiden google domains üzerinden yapabiliyorduk
Domain panelinden yonlendirme deneyebilirsiniz

kod1923

Üye
Katıldı
Kredi
25
Domain panelinden yonlendirme deneyebilirsiniz
Domain paneli olarak natro kullanıyorum ama burada sadece dns ekleyebiliyorum. CNAME TXT gibi dataları ekleyemediğim için cloudflare kullanıyorum ama onuda yanlış yapılandırdım galiba bir türlü yayınlanmıyor site.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Domain paneli olarak natro kullanıyorum ama burada sadece dns ekleyebiliyorum. CNAME TXT gibi dataları ekleyemediğim için cloudflare kullanıyorum ama onuda yanlış yapılandırdım galiba bir türlü yayınlanmıyor site.
Cloudflare devre disi birakmaya deneyin o sekilde baglama yapabiliryor musunuz bi deneyin

Son düzenleme :

kod1923

Üye
Katıldı
Kredi
25

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789

kod1923

Üye
Katıldı
Kredi
25

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Şu an pcde değilim ama CloudFlare devre dışı bırakma işlemi için Overview sayfasında alt kısımda bulunan Pause Cloudflare on Site seçeneğine tıklayıp Confirm butonuna tıklayabilirsiniz.
CloudFlare site silme yani tamamen CloudFlare kaldırma işlemi için de kurulum esnasında değiştirdiğiniz alan adı nameserver adreslerini tekrar sunucunuzun nameserver adresleriyle değiştirmeniz yeterli.

Bunun için alan adınızın yönetim ayarlarına gidin. CloudFlare için eklediğiniz iki nameserver adresini silerek sunucunuzun orijinal nameserver adreslerini yazın ve kaydedin.Bu işlem sonrası siteniz birkaç saat içinde orijinal sunucunuz üzerinden yayın yapmaya başlayacaktır. Dilerseniz CloudFlare Overview sayfasına giderek sağ alt kısımda bulunan Remove Site from Cloudflare seçeneğine tıklayıp sitenizi CloudFlare hesabınızdan da tamamen kaldırabilirsiniz

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
440
Bence DNS ayarlarını kendiniz yapmakla uğraşmayın. Firmayla iletişime geçin onlar yapsınlar.

Bu konuyı kimler okuyor