Googlede Üst Sıralara Çıkmak (1 İzleyici)

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
Googlede Üst Sıralara Çıkmak

Evet bu yazımızda googlede üst sıralara çıkmak için neler yapılır, şimdi genel olarak onu biraz anlatayım.Evet tüm webmasterlerin problemidir.Googlede üst sıralara çıkmak sıra almak.Ama aslında bu iş çok basittir.Bu iş en önemli kısmı sabırdır.Eğer sabırlı olamayıp,sürekli bi çalışma yaparak ne bileyim böyle hiç beklemeden yani kısaca aceleci olursanız bu iş olmaz, elinizden kayar gider.O yüzden googlede üst sıralara çıkmak istiyorsanız,başta sabırlı olmalısınız.
Sitelerin yaşına göre;

1 AY VE ALTI SİTELER

-Sosyal Medya [En önemlisi]
-Forum Tanıtımı
-Video Backlink Çalışması
-Forum paylaşımları
ilk ay siteye bu tarz çalışmalar yapılmalıdır.Evet şimdi bunları başlıkları altında inceleyelim.
Sosyal Medya

Evet şimdi sosyal medya dedik.Bu kısım hakkında daha önce bilgi verdim.Sosyal Medya ve Seo adlı konumda gene birkaç birşey söyleyeceğim.Bu kısımda sitenin çok takipçili bir sosyal medya hesabı olması demek sitenin bir kere 1-0 önde başlaması demektir.Yani sizin çok takipçili bir sosyal medya hesabınız olsun.Orada sürekli yazılarınızı paylaşın,paylaşılmasını sağlayın.
Forum Tanıtımı

Evet daha önce forum tanıtımından bahsetmiştim.Forum Tanıtımı ve Seo
Video Seo Backlink

Evet daha önce bundan hiç bahsetmedim şimdi biraz bundan bahsedeceğim.
Video Seo Backlink Nedir ?

Video seo backlink çeşitli sosyal medya ortamlarından videonun içine sitenizin linkini koyarak paylaşım yapmaktır.
Video Seo Backlink ve Seo

Video seo backlinkin seoya çok büyük etkisi vardır.Bu yüzden bir siteye video seo backlink çalışması yapmak gerekir.Yakında bu konu hakkında detaylı bir yazı yazacağım.

Forum Paylaşımları

Evet forum paylaşımlarıda sitenizin çok çabuk duyulmasına bilinmesini sağlar.Bu yüzden forum paylaşımlarıda çok önemlidir.Sürekli günce olun,forum paylaşımı yapınız.Burada dikkat etmeniz gereken bir şey daha eğer forumunuzdan bir kısım yazı aldıysanız.Altına kaynak belirtip,sitenizdeki o yazının adresini veriniz.

Yazının devamı gelecektir...Takipte Kal !

Bu konuyı kimler okuyor