Kooad Paypal dan Yatırım Sitesi / Ödeme Kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kooad Paypal dan Yatırım Sitesi / Ödeme Kanıtlı

Kooad Ödeme $15.95 - 19.03.2016

Kooad sitesinden yeni bir ödeme daha, ödemeler 24 saat içinde geliyor. Site açılalı 1 ay oldu
herşey yolunda gidiyor, ana konuda bahsettiğim gibi sitenin sahibi trafficboot sitesininde sahibidir.
Bu yüzden trafficboot yazısını görebilirsiniz ödemelerde, çünki ödemeler aynı yerden geliyor.

Kısaca site bir yatırım sitesi, para kazanmak için siteden yatırım paketleri almak gerekiyor. En az
yatırım $5 dolar dan başlıyor ve daha sonra site içinde $2 dolarlık paketler alabilirsiniz.
$2 dolarlık paketler 30 - 40 gün içinde $2.20 olarak geri dönüyor. Benzeri yatırım sitelerinde olduğu gibi
bu sitedede 10 reklam izlememiz gerekiyor paketlerden kazanabilmek için.!
Business Directory yazan yerden günde 10 site surf yapmanız gerekiyor.
Ptc Ads bölümünde $0.02 ye kadar reklamlar geliyor buradanda ekstradan kazanbilirsiniz.

Kooad Ödeme $15.95 - 19.03.2016
sOAWXpu.png

Kooad Ödeme $14.55 - 08.03.2016
http://i.imgur.com/8RzbXav.png

Referanslardan %10 komisyon
Paketlerden gelen kazanç 110% to 120%
Paketlerden kazanç süresi 30 - 40 gün içinde
En az yatırım $5 dolar en az ödeme $5
Paketler $2 dolar ve $2.20 olarak geri dönüyor
Ödemeler PayPal, Payza ve Solid Trust Pay

Üye Olmak İçin Tıklayınız
kooad.com Quality Traffic And Get Paid

Refsiz Link:

Geniş Bilgi Altta
Kooad ödeme kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Bol Kazançlar Dilerim..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kooad Ödeme $20.15 - 11.05.2016

Kooad sitesinden yeni bir ödeme daha, ödemeler 24 saat içinde geliyor. Ana konuda bahsettiğim gibi sitenin sahibi
trafficboot sitesinin sahibidir. Bu yüzden ödemelerde trafficboot yazısını görebilirsiniz, çünki ödemeler aynı yerden geliyor.

Şahane kazanç sitesi, para kazanmak için siteden yatırım paketleri almak gerekiyor. En az yatırım paketleri $5 dolar dan başlıyor
ve daha sonra site içinde $2 dolarlık paketler alabilirsiniz.$2 dolarlık paketler 30 - 40 gün içinde $2.20 olarak geri dönüyor.
Günlük 5 reklam izlememiz gerekiyor paketlerden kazanabilmek için.! Business Directory yazan yerden günde 5 site sörf
yapmanız gerekiyor. Ptc Ads bölümünde $0.02 ye kadar reklamlar geliyor buradanda ekstradan kazanbilirsiniz.

Kooad Ödeme $20.15 - 11.05.2016
wxVhVkp.png

YENİ !! YENİ !! YENİ !!
Kooad ödemeleri şimdiye kadar paypal dan oluyordu geçen hafta gelen yeni bildiride paypaldan artık ödemeler yapılmayacak.
Daha doğrusu paypal kaldırıldı bundan sonra yatırımælar Payza veya Solid Trust Pay den yapılacak. Yeni gelen kuralara göre
örneğin payzadan devam etmek için kazanmaya paypaldan yatırdığın paranın değeri kadar payzadan yatırmanız gerekiyor.
Kazanmaya devam edebilmek için. Örneğin ben $100 dolar yatırmıştım paypaldan gerçi $104 dolarda çektim ama içerde halen
37 paketim bulunmakta ! bu paketlerden gelen gelirleri paypalda yatırdığım için sistem sadece paypaldan çekmenize izin veriyor.
Paypal da kaldırıldığına göre benim payzadan para yatırmam gerekiyor $102 dolar yatırdım şimdi 88 paketim var hepsinide
payzadan çekebiliyoruz, unutmayalım bunu yapabilmek için en az paypal dan yatırdığınız kadar payzadanda yatırmanız gerekiyor.
Yoksa payza aktifleşmiyor, payzayı aktifleştirdikten sonra paypal ile yatırdığınız paralarıda çekebiluyorsunuz. Biraz karışık gibi
oldu ama gelen bildiride bunları açıklanıyordu. Bende uyguladım içerde param kalmasın diye herşeyi bahsettikleri gibi uyguladım
ve bir sorun yok, siteden kazanmaya devam ediyoruz. Bundan sonra yeni gelen üyeler zaten paypal dan yatırım yapamayacaklar
payza ve Solidden devam ediyoruz..

Payzadan çektiğim 2. ödeme ödemelerde sorun yok payzadanda olsa anında geliyor
Kooad Ödeme $24.40 - 17.05.2016
Zhhx30K.png

Üye Olmak İçin Tıklayınız

Refsiz Link:

Geniş Bilgi Altta
Kooad ödeme kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

YENİ !! YENİ !! Kooad Yatırım Planı
Kooad Yatırım Planı - Popüler Yatırım Siteleri