Öneri Land Mass Server Filesleri (1 İzleyici)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Herkese İyi Günler Arkadaşlar Forumda Yeniyim Oyun Stripleri Alanında Ücretsiz Dagıtılılan Landmass server fileslerini ticarete dökmüşler bende elimde Bulundugu İçin Paylaşmak istedim...
resimler:
Shot00006.jpg

3_landmass_1.jpg

landmass070404_01.jpg

oyun videosu
[YTB]bOwzkVW_HDQ[/YTB]
Kurulumu ingilizce yazıyor dosya içerisinde
İndirme linki:
https://mega.nz/#F!DZhASQJK!3j9mRtpxBriEDQNuzSvKgA

iyi günler dilerim...
(Not: Başka siteden Alıntıdır.)

Moderatör tarafindan son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Teşekkürler herkes genelde arıyor bu dosyaları

candasgnc2

Üye
Katıldı
Kredi
0
bana kurabilirmisiniz bunu lüfen ?
numaram 05415188140 whatsap yada arayarak ulaşabilirsiniz
yada candasgen62@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz
bana bunu kurabilecek biri lazım lütfen ? admin bey siz kurabiliyorsanız lütfen yardım edin ulaşın bana

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
bana kurabilirmisiniz bunu lüfen ?
numaram 05415188140 whatsap yada arayarak ulaşabilirsiniz
yada candasgen62@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz
bana bunu kurabilecek biri lazım lütfen ? admin bey siz kurabiliyorsanız lütfen yardım edin ulaşın bana
Kardesim microsoft Sql server 2014ü bilgisayarına kur ve lm_account adında bir database olustur
indirdigin dosyalar içerisinde olusturdugun lm_account DB sine lm_account.sql dosyasını import et
Sana verilen Client\LandMass\landmass.wdb dosyasını notepad++ programıyla ile aç burada FTP adı ve şifresi var bunları kenara not et
dosyaların içinde ChannelServer , MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb and config file edited ip. Dosyaları mevcut bunların içinde bulunan wdb dosyaları mevcut diyor bunları düzenle. kendi ip ni yaz dosyalardaki iplerin yerine
site dosyalarında ise:
xampp kur
indirdigin site dosyaları c:\xampp\htdocs un içine at
landmass wdb yi aç dosyasını ac
İçersindeki

64.15.158.250/landmass/launcher.html
64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html
ip leri kendine göre duzenle server hazır...

candasgnc2

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ustam çok teşekkürler yarın deneyeceğim sorularım falan olabilir sana whatsap kullanıyorsan lütfen ordan mesaj atarmısın ? Sorum falan olursa yardım isterim lütfen bro 05415188140

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ustam çok teşekkürler yarın deneyeceğim sorularım falan olabilir sana whatsap kullanıyorsan lütfen ordan mesaj atarmısın ? Sorum falan olursa yardım isterim lütfen bro 05415188140
Skypeniz varsa yardımcı olabilirm.

Katıldı
Kredi
0
ADMİN SQL Server 2014 Developer Edition - Microsoft SQL Server 2014 Enterprise HANGİSİNİ İNDİRMEM GEREKİYOR ACİL

Katıldı
Kredi
0
[ı]admin kurulum videosu koyarmısın ya yapamadım [/ı]

candasgnc2

Üye
Katıldı
Kredi
0

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Baran_Knt

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bu scripti kutmak için ne gerekiyor
Sadece Düz Hosting(Cpanelli MySQL Ftp)
yoksa VDS filan mı gerekiyor
kurmak isityorumda VDS filansa zor kuramam daha önce hiç VDS sunucusu denemedim de

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791

Baran_Knt

Üye
Katıldı
Kredi
0
Peki bildiğiniz iyi bir VDS sağlayıcı var mı yada taysiye ettiniz natro, turkhost benzeri gibi ?

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0

Baran_Knt

Üye
Katıldı
Kredi
0
Teşekkürler

Baran_Knt

Üye
Katıldı
Kredi
0

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
VDS ile VPS arasında ne fark var bide söylersen makbule geçer
sanal sunuculardan gayet iyi anlarım ilk olarak senin ne amaçla kullanmak istediğine bağlı bir sorununuz olursa forum çerçevesi içerisinde yardımcı olurum

+ olarak şimdi asıl sorunuza gelirsek ;

VPS ve VDS ikisi de sanal sunucudur.
VPS yazılımlarında ( Virtuozzo ) ana sunucu üzerinde 16 gm raminiz varsa siz bunu 32 olarak satabilirsiniz. Aynı durum VDS için de geçerlidir.
Aralarındaki tek fark basitçe VPS ana işletim sisteminin dosyalarını kullanıri VDS ise kendine ait dosyaları kullanır.

Yani VPS ana serveri çöktüğü zaman sizin hesabınız zarar görecektir. Daha sonra aynı işletim sisteminin birebir kurulması gerekiyor.
Ancak VDS ana serveri çöktüğü zaman ise size tek bir dosya vardır bütün dosyalarınız bir dosya altında birleştirilmiştir. Bu dosyayı farklı bir sunucuya attığınız zaman ( vmware ) ana işletim sistemi ne olursa olsun sorunsuz şekilde çalışacaktır.

Önerim vds dir.

Baran_Knt

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yani Şimdi LANDMASS için VDS en iyisi değil mi

Bu konuyı kimler okuyor