Serfbux İle Kazan (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Mesajlar
205
Tepki puanı
2
Serfbux İle Kazan

Serfbux Nedir?

Serfbux reklam tıklayarak ruble veya usd kazanmanızı sağlayan bir ptc sitedir. Site içerisinde bulunan reklamların “coins” adı verilen bir değeri var. Coins toplayarak yatırım gerektirmeden bedava para kazanıyorsunuz. Ayrıca site içerisinde yatırım yaparak hem hesabınızı yükseltebilir hem de yatırdığınız para ile veya topladığınız coins ile BOX bölümünde kazancınızı arttırabilirsiniz. Daily Bonus dediğimiz günlük olarak birde bonus veriyor ruble kazanma sitesi.

Serfbux ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Üstte solda Earn Money yazan yerden ücretsiz reklamlara tıklayarak kazanabilirsiniz, . Günlük bonus veriyor site, 24 saatte bir defa Daily Bonus,a tıklayarak günlük hediyelerinizi toplamayı unutmayın.

Sitesinin solunda bir menü bulunuyor. Bu sitede kazanç için kullanabileceğiniz bölümler BOX, Surfing sites, Daily bonus ve Referrals bölümleri. Yatırımsız veya yatırım yaparak para kazanabilirsiniz.Yatırım yaparak kazanmak

Serfbux ile yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız kazancınız daha çok olacaktır. Fakat yatırım yapmak istemiyorum diyorsanız bu bölümü atlayabilirsiniz. Yatırım yaptığınızda tıkladığınız reklamlardan daha fazla gelir elde edeceksiniz veya BOX alarak uzun vadede kazanç elde edebileceksiniz.

Yatırım yapmanıza gerek yok aslında ama bildirmekte fayda var, daha çok kazanç elde etmek istiyorsanız mutlaka bir yatırım yapmanız gerekir.

Sol menüdeki “Shop BOX” bölümüne girmenizi ve “BOX lv1” olan ilk kutuyu almanızı öneririm. İlk kutu size bedava olarak veriliyor. Zamanla bu kutu box üretecek. My BOX bölümünden günde bir kere üretilen coinleri toplayıp istediğinizde satabilirsiniz. Satılan kutular “coins” kazandırıyor.

Ayrıca yatırımı hesap yükseltmek için yapabilirsiniz. Bunun için “Upgrade Account” bölümünü kullanıyorsunuz. Standart olarak reklamlar size %100 değerinde coins kazandırıyor. Ama yaptığınız yatırım bu değeri yükseltebiliyor. Girdiğiniz para miktarına göre altında ne kadar % olarak kazancın artacağı gösteriliyor.

Serfbux,daki kazanç yolları bunlar, reklamlara tıklamak, günlük bonusu almak, yatırım yaptıysanız günlük gelirleri toplamak ve en son olarakta referans gelirleri. Siteye referans edinebilirseniz buradanda ekstradan kazanabilirsiniz.

Serfbux Sitesini Ruble Kazanmak İçin Neden Tercih Etmeliyim?

Çekim limiti sadece 1 rüble ve hiçbir kesinti uygulanmıyor.
Eğer ruble olarak payeer hesabına çekim yapıyorsanız ödemeniz bastığınız anda yapılıyor. Yani otomatik ödeme sistemi var.
Reklam izleme zorunluluğunuz yok. Yani reklama tıklayın süreniz doluncaya kadar başka işlerinizi yapın. Ardından gelip doğrulama yapıp paranızı kazanın.
Kazançlar düşük olsa bile kazançları yüksek olan bir sitede çekim limitine ulaşmak için çabalarken eliniz boş dönme riskine karşılık serfbux sitesinde kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Kısa sürede bir ruble toplayabilirsiniz zaten.

Ayrıca bu siteden iyi referans geliyor! yani başka sitelerinize ref bulacağınız zaman serfbux,u kullanabilirsiniz üstelik çok ucuz diğer sitelere rağmen.!!

Ödemeler sorunsuz geliyor siteden anında,, sitenin alt kısmında ödemeleri güncel görebilirsiniz.Üye olmak için tıklayınız
https://serfbux.com/?i=4213

Refsiz Link
https://serfbux.com

Soru ve sorunlarınızı konu altına yazabilirsiniz..

Bol Kazançlar..
 

Sabikan

Üye
Mesajlar
205
Tepki puanı
2
Serfbux Ödeme Kanıtı - 52.20 RUB - 02.02.2020


Site kazandırmaya devam ediyor ve ödemeler anında geliyor. Serfbux,dan yatırımlı veya yatırımsız kazanabileceğiniz
şahane bir kazanc sitesi. Yatırımsız reklamları izleyerek, günlük bonusu alarak kazanabilirsiniz.
Yatırımlı bir kaç paket alırsınız ve daha fazla kazanabilirsiniz.
Ödeme talep ettiğinizde para anında geliyor hesabınıza.
Soldaki menüde WITHDRAW yazan yere tıklayarak paranızı çekebilirsiniz.

Bol Kazançlar Dilerim..
 

Sabikan

Üye
Mesajlar
205
Tepki puanı
2
Yeni serfbux ödeme kanıtıSerfbux sitesinden yeni bir ödeme daha 152 RUB. Site sorunsuz kazandırıyor eğer kazancınızı az görüyorsanız
mybox yazan yerden bütcenize uygun 1 kaç paket alarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Bol kazançlar dilerim..
 

Sabikan

Üye
Mesajlar
205
Tepki puanı
2
Serfbux Ödeme 160 RUB - 02.06.2020


Serfbux kazandırmaya devam ediyor ve ödemeler anında geliyor.
Serfbux,yatırımlı veya yatırımsız kazanabileceğiniz bir kazanc sitesi.
Yatırımsız reklamları izleyerek, günlük bonus toplamak ve reflerinizden komisyon kazanabilirsiniz.
Yatırımlı bir kaç paket alırsınız ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Ödeme talep ettiğinizde para anında hesabınıza geliyor.

Ayrıca bu sitede reklam vermek çok ucuz.!! 1000 tıklamaya sadece $0.13 veriyorsunuz.
Bu siteden ucuz reklam veren site varsa konunun altına ekleyin herkes faydalansın.
 

Benzer konular

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Top