site + reklam + kazanç (1 İzleyici)

• Thread starter ibo348
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 8
  • Görüntülenme : 4K

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Arkadeşler bir web sitesine Adsense reklamları koyucağım max. 3 tane koyabiliyormuşuz. Ee'si ben 20 tane koymayı düşünüyordum :D . Şimdik Adsense + başka firmalarla anlaşma yaparsam reklam koymanın sakıncası var mı? google denetliyomuş siteyi yani ne bilem.
Bilginize ihtiyacım var.

sentez06

Üye
Katıldı
Kredi
0
link kısaltma vb şeyler eklersin bir oyun içinde mesela 50 tane siteye yönlendirirsin 5 altın için bi şekilde istine ulaşmış olursun

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
20 tane koyarsan siten bi muddet sonra cop site haline gelebilir.Sorunlu firmalari koyarsan kimlik avi dolandiriciliglya karsi karsiya kalabilirsin.O yuzden temiz olsun adsenseden 3 tane koy keyfine bak

CodeTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
20 tane koyarsan siten bi muddet sonra xop site haline gelebilir.Sorunlu firmalari koyarsan kimlik avi dolandiriciliglya karsi karsiya kalabilirsin.O yuzden temiz olsun adsenseden 3 tane koy keyfine bak

Aynen Katılıyorum.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Söyle bir site var akıl almaz bir site. Milyon dolarlar kazanılıyor. Böle birşey istemiyorum ama 3 reklam da geliri ne olacak? Adsense paranın yarısını alıyor zaten...
Milyon dolarlık site İçin Tıklayın.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Adsense paranin yarisini almaz.Kazanclarin dusuklugu sitenle alakalidir.Duzgun siten varsa hileye hurdaya karismayan organikse kazancin yuksek olur.Ayrica Turkiye kazanclarin dusuklugu bizim insanimizin her zaman hile yapmasi veya reklam verenlerin az olamasi.Verdigin link pixel reklamli site tutturmus normaldir.10 sene once meshurdu.Artik pek hukmu kalmadi.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Galiba haklısın

neyse yapıcak bişe kalmadı. 3 reklamla iş görücez. 3 reklamın site geliri ne kadar olabilir? aylık 10k hit site için?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
saolun

herşey için çok saolun arkadaşlar. İyi akşamlar.

Bu konuyı kimler okuyor