Yardım ede bilicek var mı ? Konu gif (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
SA ELİMDE 2TANE GİF VAR BEN BU GİFLERİ BİRLEŞTİRMEK İSTİYORUM
GİF EVİN ALTINTA YANIP SÖNMESİNİ İSTİYORUM AYRI AYRI DEĞİLDE BUNUN İÇİN BİLDİĞİNİZ PROGRAM VARMI ?
RPORaG.gif

DdyqL1.gif

selmanpasa

Üye
Katıldı
Kredi
0
SA ELİMDE 2TANE GİF VAR BEN BU GİFLERİ BİRLEŞTİRMEK İSTİYORUM
GİF EVİN ALTINTA YANIP SÖNMESİNİ İSTİYORUM AYRI AYRI DEĞİLDE BUNUN İÇİN BİLDİĞİNİZ PROGRAM VARMI ?
RPORaG.gif

DdyqL1.gif

Merhabalar Bahadır Bey.
PhotoScape programını deneyiniz. Bu işlemi onunla kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Youtube'da gerekli açıklama ve bilgiler mevcuttur.

Saygılarımla.

Katıldı
Kredi
0
malesef ondan birleşmiyor sadece yanyana koya biliyorsunuz benim demek istediğim gifi tam binanın altına koymak attım şekildeki gibi :) orda 2tane farklı gif var aslında ayrı ayrı ben o gifi yani yuvarlak olanı direk altına kopyala yapıştır gibi yapmak istiyore :D

selmanpasa

Üye
Katıldı
Kredi
0
malesef ondan birleşmiyor sadece yanyana koya biliyorsunuz benim demek istediğim gifi tam binanın altına koymak attım şekildeki gibi :) orda 2tane farklı gif var aslında ayrı ayrı ben o gifi yani yuvarlak olanı direk altına kopyala yapıştır gibi yapmak istiyore :D

Siz istiyoree ama ben de bu konuda size yardım edemiyoree :D Bu konuda ayrıntılı bilgiye sahip değilim maalesef :)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
Photoshop bilgin varsa onunla yapabilirsin.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
hocam 48 mi 38 mi kaç tane resim varsa bunların bütünü gifti oluşturur. Yanı o resimler her katmanda 1 tane vardır. Adobe fireworks dene. Orada açtığın resim giftse sana katmanlarını gösterecek. Sende O alttaki ığışı neyse soğan aracıyla patlagi gitti neyse adobe fireworks dene

Katıldı
Kredi
0
48tane resim var hocam tabi var fakat 38resme her evin altına yerleştirmek ölüm 1haftamı alır katman katman sonuçta resimler. yok teker teker ayır yok o ayırdın resimleri rekrar birşeştir ki farklı farklı bina resimleri var o attım bina gifi sadece 1tanesiydi :D :D

Bu konuyı kimler okuyor