Ücretsiz Mobil Oyun [Kyushu World] Vm Tek Tıkla Kur (2 İzleyici)

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
1310425f1e61d27a9a8XSKFj7.gif

Kurulum videosu İçinde ;)

Serverler Çalışıyor...

ByPranga

Yönetici
Katıldı
Kredi
91
Zamanla geliştirilmesi dileğiyle.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0

roderein

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Selamlar, konuyu hortlatıyorum. Dosyaları şuan indiriyorum. Bu gece kuruluma geçiyorum. Forumdan destek bekliyorum. Daha öncesinde bir çok oyun kodlamasına, kurulumunda tecrübem var, genellikle pc tabanlıydı hepsi ama mobilde de başarılı olacağıma inanıyorum. Yinede forumdan ve adminlerden destek bekliyorum. İletişimde kalalım. Her an yeni mobil oyun olarak piyasaya sürebilirim oyunu TR'de .d

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Selamlar, konuyu hortlatıyorum. Dosyaları şuan indiriyorum. Bu gece kuruluma geçiyorum. Forumdan destek bekliyorum. Daha öncesinde bir çok oyun kodlamasına, kurulumunda tecrübem var, genellikle pc tabanlıydı hepsi ama mobilde de başarılı olacağıma inanıyorum. Yinede forumdan ve adminlerden destek bekliyorum. İletişimde kalalım. Her an yeni mobil oyun olarak piyasaya sürebilirim oyunu TR'de .d
Öncelikle hoşgeldiniz.elimizden gelen yardımı göstereririz.İyi forumlar

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
merhabalar kurulum videoya göre yaparsanız olması lazım ama takıldığınız yerde yardım edebiliriz

roderein

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
merhabalar kurulum videoya göre yaparsanız olması lazım ama takıldığınız yerde yardım edebiliriz
Valla direkt takıldım hocam aktifseniz bir dc varmıdır acaba özelden. Makinayı kurarken yol bulamıyor ya da virtual disk hatası alıyorum

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Valla direkt takıldım hocam aktifseniz bir dc varmıdır acaba özelden. Makinayı kurarken yol bulamıyor ya da virtual disk hatası alıyorum
Şu an mobildeyim gündüz yazabilirsen yardimci olayim

roderein

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Şu an mobildeyim gündüz yazabilirsen yardimci olayim
Gündüz çalışıyorum malesef akşamları ilgilenebiliyorum bu işlerle. Neyse artık farklı baharlara kaldı işimiz.

roderein

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Sanırım hallettim arkadaşlar. Eğer kurulumu başarıyla yaparsam oyunu geliştirme ve türkçeleştirmeye alıcam. Ondan sonra bir sunucuya yükleyip piyasaya sürmesi kalacak inşallah /// Edit /// Oyunu benimle birlikte geliştirmek istiyen olursa özel mesajdan yazsın dc den görüşelim. makinamı sunucu olarak kullanabilirim bu açıdan

roderein

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
3
Arkadaşlar son durum ; oyun kurulumu oldu. Localhost'tan admin girişini site üzeri yapabiliyorum lakin, oyuna apk ile giriş yapamıyorum bağlantı hatası veriyor nalet.... Help meee

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
VMware içerisindeki dosyaları nasıl cikarticqz VDS ye kurmak için

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
VMware içerisindeki dosyaları nasıl cikarticqz VDS ye kurmak için
Host firmana bildirmen lazım
gönderi otomatik olarak birleştirildi

Arkadaşlar son durum ; oyun kurulumu oldu. Localhost'tan admin girişini site üzeri yapabiliyorum lakin, oyuna apk ile giriş yapamıyorum bağlantı hatası veriyor nalet.... Help meee
Apk editör ile ayar yapman lazım sunucu ayarı felan

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
Wmvare üzerinde çalışmıyormu dosyaları bunun içindeki dosyaları dışa aktarımı nasıl olucak onu diyorum host firmasıyla alakalı birşey değil

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Wmvare üzerinde çalışmıyormu dosyaları bunun içindeki dosyaları dışa aktarımı nasıl olucak onu diyorum host firmasıyla alakalı birşey değil
O konuda bilgim yok be hocam

Tolga

Üye
Katıldı
Kredi
86
Yıkılan şirket hayalleri :( :D

Bu konuyı kimler okuyor