Bitcofarm Bitcoin Yatırım Sitesi / Ödeme Kanıtlı (1 İzleyici)

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bitcofarm Bitcoin Yatırım Sitesi / Ödeme Kanıtlı

Bitcofarm yabancı çiftlik oyunu olarak geçiyor ama aslında oyun değil bitcoin yatırım sitesidir.
Siteden kazanmak için tavuklar alıyoruz ve bize her tavuk her gün bir yumurta getiriyor.
Tek tavuk 1 ayda bize %20 kazandırıyor, yani 0.025 btc yaptığınız yatırım 1 ay sonra
0,030 olarak size dönüyor. En az çekim 0.001 btc ve anında ödeme yapılıyor.

b506d49a606fa72c087dc0dbb055febf.png

Site gördüğünüz gibi neyin ne olduğunu altta türkçe olarak açıkladım.

UPGRADE: Üyelik yükseltme
WİTHDRAW: Ödeme çekme
DEPOSİT: Bitçoin yatırım
CONVERT: Ptc den kazandığın puanları buradan bitçoine çevirme
BANNER & LİNKS: Referans link ve bannerler
Collect Eggs: Günlük gelen yumurtaları toplama
Store: Tavuk alma marketi
Advertising: Reklam verme
Statistics: Statikleriniz
Settings: Buradan şifrenizi değiştirebilirsiniz veya diğer ayarların yeri

Bitcofarm daha yeni açıldı, site ödediği müddetçe bizde kazanmaya devam edeceğiz.
Site bahsettiğim gibi bir yatırım sitesidir, 1 tavuk alarak ufaktan siteyi deneyebilirsiniz.
1 tavuk ömrü 30 gün sürüyor 30 gün sonra yatırımınızı çıkarıp %20 kara girmiş oluyorsunuz.
Yeni üye olan herkese bir günlük tavuk hediye ediliyor ki buda 0,01 btc getiriyor.

Bitcofarm Ödemeleri

pINRq4d.png

Siteyi bir müddet denedim 0,025 btc yatırım yapıp tavuk aldım , ve 0,015 btc çektim ödemeler
anında geliyor. Ayrıca ekstradan kazanmak için sitede ptc reklamları var, her reklam 10 puan
getiriyor, puanları anında bitcoine çevirebilirsiniz.

d4a0a1f7e128b40cff33dd88f5522eb8.png

Ödemeler: En az ödeme 0.001 BTC yaklaşık $1 dolar ediyor.
Referans Komisyonları %20: Referansınız yatırım yaptığında %20 de siz kazanırsınız.
Deposit yazan yerden para yatırabilirsiniz, üye olurken verdiğiniz bitcoin adresini kullanarak.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
BitcoFarm - Home

Refsiz link
http://bitcofarm.com

Detaylı anlatım altta
Bitcofarm Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Bol Kazançlar Dilerim..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bitcofarm Ödeme - ฿ 0.10455744 - $ 97.50 - 19.01.2017

Bitcofarm ödemelerinde sorun yok, bitcofarm,dan yeni bir ödeme daha, site ödemeleri anında yapıyor.
geçen ödemede site yeni servere taşınacağından bahsetmiştik ve her şey biraz ağır gidiyordu, şimdi
yeni servere taşındılar ve her şey çok hızlı ve sorunsuz işliyor.

Sitede bir bakışda gözükmeyen bir kaç kazanç yoları bulunmaktadır bazı arkaslar belki bunun farkına varmıştır.
Kısaca bitcofarmdan daha çok para kazanabilirsiniz bu konuda bilgileri sizinle paylaşacağım yakında sizde
daha fazla kazanabilmeniz için, bilhassa yatırımını yapmışsan bahsettiğim gibi göze gözükmeyen birkaç
kazanma metodlarından bahsedeceğim..

Bitcofarm sitesinin iyi bir yeri daha var sitede reklam vererek herhangi bir bitçoin sitesine buradan
kolayca referans bulabilirsiniz, örneğin elvengold sitesine buradan çok ref buldum çoğuda yatırım yapıyor.!
Advetişe bölümünden 1000 tıklamaya 0.0015 bitçoin yaklaşık $1.29 dolar, hiçde fena sayılmaz. Denediğim ve
iyi sonuçlar aldığım için tavsiye ediyorum. Bence çok ucuz çünki karşılığında refler geliyor en az 5 -10 arası
ref geliyor 1000 tıklamadan. Ptc reklamlarına tıklayarak kazandığınız puanları bitcoine çevirerek sitede reklam
vermek için kullanabilirsiniz. Üstte CONVERT yazan yerden puanlarınızı bitcoine çevirebilirsiniz.

Bitcofarm Ödeme - ฿ 0.10455744 - $ 97.50 - 19.01.2017
1e0e6d7bbd668a992c09ca1c1d9118a6.png

Bazı sitelerden az ref gelebilir bu durum siteden siteye çok değişiyor. Deneyin arkadaşlar site içinde kazandığınız
yumurtalardan bir kaçını deposit bölümüne aktarırsınız burada paranız olması gerek reklam verebilmek için, sadece
reklam için ihtiyacınız olan 0.0015 btc aktarırsınız $1.29 dolar ediyor, deneyin fazla bir kaybınız olmaz tam tersine.

Ana konuda bahsettiğimiz gibi bitcofarm hem yatırım sitesi hemde ptc sitesi. Bitcofarm ödemeleri sorunsuz anında
bitcoin hesabınıza geliyor. Siteden 1 tavuk alarak ayda %20 lik bir kazanç elde edersiniz. Aslında sitede %20 ile
%40 arası kazanılıyor, bu sizin aldığınız tavuğa bağlı, en pahalı tavuğu alırsanız ayda %40 net kazanç sağlarsınız.
Tavuklar 4 çeşit ve kazançlarıda buna göre ayarlanmış %20 - %30 - %35 - %40 oluyor.

Ptc bölümündeki reklamları izleyerek de kazanabilirsiniz, Yeni üyelere girişte hediye olarak 1 tavuk veriliyor ama
sadece bir günlük, normalde 1 tavuk aldığınızda 30 gün yumurta veriyor. İlk 20 günde yatırımı çıkarıyorsun, son 10
günde kar oluyor..

Bitcofarm Ödeme - ฿ 0.10455744 - $97.50 - 19.01.2017
GZuzsz3.png

Referans Komisyonları %20: Referansınız yatırım yaptığında %20 de siz kazanırsınız.
Deposit yazan yerden para yatırabilirsiniz, üye olurken verdiğiniz bitcoin adresini kullanarak.

BitcoFarm - Home

Refsiz link

Detaylı anlatım altta

Bol Kazançlar Dilerim..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bitcofarm Ödeme - ฿ 0.165 - $ 161.21 - 31.01.2017

Bitcofarm ödemelerinde sorunsuz devam ediyor, site ödemeleri anında yapıyor. Önceden ödeme istedgimizde
mailimize gelen bir linke tiklayarak ödeme geliyordu, simdi ödemeler direk geliyor, sadece mailinize size
size ödeme gönderilmis bilgisi geliyor ve bitcoin hesabiniza paralar yatiyor.

Sitede bir bakışda gözükmeyen bir kaç kazanç yoları bulunmaktadır bazı arkaslar belki bunun farkına varmıştır.
Kısaca bitcofarmdan daha çok para kazanabilirsiniz bu konuda bilgileri sizinle paylaşacağım yakında sizde
daha fazla kazanabilmeniz için, yatırımını ve strateji ve bahsettiğim gibi göze gözükmeyen birkaç
kazanma metodlarından bahsedeceğim..

5633b10d99bc00c359dcc3d983249020.png

Ana konuda bahsettiğimiz gibi bitcofarm hem yatırım sitesi hemde ptc sitesi. Bitcofarm ödemeleri sorunsuz anında
bitcoin hesabınıza geliyor. Siteden 1 tavuk alarak ayda %20 lik bir kazanç elde edersiniz. Aslında sitede %20 ile
%40 arası kazanılıyor, bu sizin aldığınız tavuğa bağlı, en pahalı tavuğu alırsanız ayda %40 net kazanç sağlarsınız.
Tavuklar 4 çeşit ve kazançlarıda buna göre ayarlanmış %20 - %30 - %35 - %40 oluyor.

Ptc bölümündeki reklamları izleyerek de kazanabilirsiniz, Yeni üyelere girişte hediye olarak 1 tavuk veriliyor ama
sadece bir günlük, normalde 1 tavuk aldığınızda 30 gün yumurta veriyor. İlk 20 günde yatırımı çıkarıyorsun, son 10
günde kar oluyor..

339652c1fbd1e61331c2cb4115483a1c.png

BitcoFarm - Home

Refsiz link

Detaylı anlatım altta

Bol Kazançlar Dilerim..

Sabikan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bitcofarm ödeme BTC 0.174 - $175.50 - 12.02.2017

Bitcofarm kazandırmaya devam ediyor sağlam bitcoin yatırım sitesi, belkide şu anda piyasanın en
sağlam bitcoin yatırım sitesi.:) Siteye 3 ay önce girdim $170 dolarlık bir yatırım ile başladım.
Alttaki ödemede gördüğünüz gibi yatırılan bitcoin 0.178 çekilen bitcoin 0.901 $900 dolar, bu gün
bitcoin $1000 doların üzerinde 1 BTC = $1009 dolar ediyor. Nerden bakarsak bakalım net kar $700
dolar, bu durumda kazanmaya devam.:) Elbette daha çabuk ve hızlı kazanbilmeme sebeb olan bir sürü
faktörler var. Bunların en önemlisi benim çok refim olması 2871 referans,dan tıklamamlrdan %200
kazanıyorum, üyelik yükseltirlerse, yatırım yaparlarsa %20 kazanıyorum, alttaki resimdede
gösteriyor Total Ref Clicks = 916.729 en yüksek golden üyelik olduğum için iyi kazandırıyor.
Geçen konumuzda Golden premium olmanın avantajlarından ve daha fazla nasıl kazanırız, hangi
tavukları almamız gerek vb. bilgiler detaylı olarak yayınlandı konu burada..

Bitcofarm ödeme BTC 0.174 - $175.50 - 12.02.2017

aa10652c2ffa7d0635a81f39264d6d36.png

Şimdi arkadaşlar 1000 lerce refler vs kendiliğinden gelmiyor, bu iş için bir sürü emek veriyorsun, paralı
reklam veriyorsun, ücretsiz referans bulma yollarını deniyorsun vs vs.. Bunları yaparken bir sürü zaman ve
emek harcıyorsunuz. Ne ekersen onu biçersin hesabı,:) gerçi her zaman ektiğimizi biçemiyoruz ama buda bir
ayrı konu.:)

Ekerek biçerek bitcofarm ödemesinin sonlarına geldik, kısaca site güvenilir ödemelerini yapıyor ne kadar
devam eder orasını kimse bilemez.! Yatırım yapacaksanız en ucuz tavuklarla zamanınızı geçirmeyin en pahalı
altın tavuğu alın. En ucuz tavuk ayda %20 net kazandırıyor, en pahalı tavuk ayda %40 net kazandırıyor.!!

BitcoFarm - Home

Refsiz link

Detaylı anlatım altta

Bol Kazançlar Dilerim..

Bu konuyı kimler okuyor