Sorum Var Fiber İnternet Ve Ont Cihazından Anlayan Var Mı? (1 İzleyici)

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Operatörlerin Verdiği ONT Cihazından Kurtulma Şansımız Var mı?
Türk Telekom 1gbps Kullanıyorum Ancak Şu ONT Cihazı Canımı Sıkıyor Piyasada Dahili ONT'li Modem Var mı ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Superonlinenin kendi ont cihazini kullaniyorum istediğim hiza dönüşturuyor. Dahili olarak var mi onu bilmiyorim

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Superonlinenin kendi ont cihazini kullaniyorum istediğim hiza dönüşturuyor. Dahili olarak var mi onu bilmiyorim
Yazılımını Özelleştirdiğim Bir Cihaz Kullanıyorum Şimdilik Ancak Ben ONT Cihazını Tamamen Kaldırmanın Yolunu Arıyorum :)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
Yazılımını Özelleştirdiğim Bir Cihaz Kullanıyorum Şimdilik Ancak Ben ONT Cihazını Tamamen Kaldırmanın Yolunu Arıyorum :)
Buna uygun tek sey altyapının fiber kablo döşenmiş olmasi. O zaman tek modemle oluyor ama Türkiye'de her sokakta fiber alt yapi yok maalesef.

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Buna uygun tek sey altyapının fiber kablo döşenmiş olmasi. O zaman tek modemle oluyor ama Türkiye'de her sokakta fiber alt yapi yok maalesef.
FTTH Fiber Var Sorun O Değil Ben Bu Ont Cihazını Aradan Çıkarmam Lazım Huawei OptiXstar HG8245X6 Diye Bir Modem Buldum Dahili ONT' li Alıp Deniyeceyim :)

Bu konuyı kimler okuyor