Google indexi düşüyor (1 İzleyici)

Barbarossa

Üye
Katıldı
Kredi
0
arkadaşlar herkese merhaba

dün site analizi yapdığımda google indexi 9 görsel indexi 11 di ancak bugün yeniden analiz yaptım ve google indexi 5'e görsel indexi 10'a düşmüş nedeninin bilen varmı sitemi iki hafta önce açtım 7 makale var ve hepside özgün kendi yazılarım.

Nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .

Herkese iyi akşamlar , iyi formlar

projevekod

Üye
Katıldı
Kredi
0
arkadaşlar herkese merhaba

dün site analizi yapdığımda google indexi 9 görsel indexi 11 di ancak bugün yeniden analiz yaptım ve google indexi 5'e görsel indexi 10'a düşmüş nedeninin bilen varmı sitemi iki hafta önce açtım 7 makale var ve hepside özgün kendi yazılarım.

Nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .

Herkese iyi akşamlar , iyi formlar

analiz sitelerinden yapıyorsan az görünebilir googlede site:www.orneksite.com şeklinde arayıp kendin say hepsi indexlenecek diye bir gaye yok acele etme 5-10 içerik sonra siten oturur

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Bazen dalgalanmalar da olabiliyor google'da onlardan birine de denk geliş olabilirsin.Önemli olan takipte kalarak sürekli bir düşüş yaşıyor musun bunu bilmen lazım.

Barbarossa

Üye
Katıldı
Kredi
0
site:www.orneksite.com şeklinde arattığımda da düşüş devam ediyor bunu engellemenin bir yolu var mı ?

Takip etmeye devam edeceğim istikrarsız makale yazmak buna neden olabilir mi ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
site:www.orneksite.com şeklinde arattığımda da düşüş devam ediyor bunu engellemenin bir yolu var mı ?

Takip etmeye devam edeceğim istikrarsız makale yazmak buna neden olabilir mi ?

Şimdi 2 mesele var birincisi siten çok yeni bu yüzden ani yükseliş ve ani düşüş bekleme spam yapmadıysan.İkincisi özgün makalelerini örnek veriyorum her gün 2 makale yazarsan faydasını görürsün.Tabii seo kurallarına uygun olmalı.Son olarak 3 ayın sonunda değerlendirme yapman daha iyi olacaktır.Sadece istikrarlı olarak makale yaz.Yani şöyle düşün bir tohuma her gün su verirsen 2 ay sonra yeşermeye başlayacaktır.Siteni de bunun gibi düşün.

Barbarossa

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hmm anladım teşekürler

o zaman ay sonunda yapcagım analiz daha dogru olacaktır.

Katıldı
Kredi
0
Katma değeri düşük uyarısı varsa dikkat edin.

Bu konuyı kimler okuyor